Naše Technologie

Slitting

(řezání)

Slitting je proces, při kterém je materiál řezán na určitou šířku z log role, která má specifický návin.

Zákazníkovi jsme schopni nařezat přesný rozměr lepících pásek, který poptává. Slitting provádíme na speciálním stroji, který řezá role automaticky o přesnosti na tisíciny milimetrů.

Rozměr, na který náš stroj danou log roli rozřeže, přeměřujeme ještě posuvným měřítkem s velkou přesností, abychom si byli jistí, že odesíláme zákazníkovi přesně to, co poptává.

- maximální řezaný průměr je 500 mm
- řežeme pásky od šíře 1,5 mm do 1650 mm
- tolerance rozměrů od 0,1 mm

ADECT CZ - Slitting

Kisscutting

(nasekávání)

Kisscutting se oproti diecuttingu liší tím, že materiál, který je vyseknut, dále zůstává na podkladové vrstvě, čímž je dosaženo snadného odlepení od povrchu. Vysekávání provádíme na stroji, který má přesnost na tisíciny milimetrů, a díky tomu nedochází k poškození povrchu, na kterém je materiál nalepen.

- synchronizace 2-3 nástrojů
- kombinace až 5 materiálů v jednom výrobním cyklu
- tolerance výseku +/- 0,15 mm

ADECT CZ - Kisscutting

Diecutting

(vysekávání)

Při procesu diecutting je materiál vyseknut i s podkladovou vrstvou o jakémkoli tvaru pomocí raznice. Každý díl je samostatný. Pro snazší rozdělení materiálu od povrchu je možné využití tzv. fingerliftu, který vám aplikujeme na produkt.

- Vysekáváme materiály do tloušťky 12 mm
- výsek do šíře 900 mm
- tolerance výseku +/- 0,15 mm

ADECT CZ - Diecutting

Laminace

(laminování a převíjení)

Laminování je proces, při kterém nanášíme laminační lepidlo na různé druhy nelepivých materiálů pomocí laminátoru a tím z nich vytvoříme materiály lepivé. Na laminátoru je určena specifická tloušťka laminování, aby bylo zamezeno vstupu vzduchu mezi lepidlem a podkladovou vrstvou a tím bylo dosaženo co nejlepší kvality.

- laminujeme a převíjíme do šíře 1500 mm
- návin na roli do 300 m
- laminace nelepivých materiálů

ADECT CZ - Laminace
Potřebujete poradit? Napište nám